Синът на Тони Стораро подкара луксозно „Порше“ по пешеходната зона на Созопол
И се оправда с думите: Имаше и други коли

Видеозапис на „Порше“, което се движи по алея в градската градина в Созопол и излиза през централния ѝ вход, бе разпространен в социалните мрежи. От Община Созопол подадоха сигнал в Районното полицейско управление заради пълната забрана за преминаване на леки автомобили в парка за пешеходци в Стария град.
От Областната дирекция на МВР в Бургас съобщиха, че служители от Районно управление – Созопол са се самосезирали, образувайки проверка по случая. Констатирано е, че автомобилът – „Порше“, със софийска регистрация, е преминал косо през алея, необозначена със забранителна маркировка или пътни знаци, както и необезпечена с предпазни съоръжения, като колчета или бариера.
Собственикът на автомобила е призован в Районно управление – Созопол за уточняване на детайли по случая, като към момента действията по установяване на видеозаписи от близко разположени камери и свидетели на преминаването, продължават. На управлявалия автомобила ще бъде съставен акт за нарушение на Закона за движение по пътищата.
Оказва се, че това е синът на попфолк певеца Тони Стораро – Емрах. Той призна за нарушението във видео, публикувано в профила му в Инстаграм.
Пешеходна зона съм минавал аз. Но там имаше и други коли, но вие забелязахте само тази, казва Емрах.
„Всеки ден се случват най-лошите работи в нашата държава. Отвличат се хора, убиват се, карат с безумна скорост, блъскат се и така нататък. И к’во се случва – Емрах е на първа страница, защото е минал на пешеходна зона. И то минах, защото видях, че друга кола мина преди мен и помислих, че е нормален път. Това нормално ли е според вас? Аз да съм на първа страница, след като се случват най-лошите работи в държавата, които си представяте“, казва още певецът.
През септември м.г. Емрах Стораро и певецът Константин качиха клип от своя уж на шега гонка на столичния бул. „България“, а полицията ги извика на разпит. След случая шофьорската книжка на Емрах беше отнета, но той обжалва.
Месеци по-рано негов автомобил беше заснет с 259 км/ч по Околовръстното шосе на София. Тогава той отрече да е шофирал.



