БългарияПоследни новини

Мария Габриел е с коронавирус

Българският еврокомисар Мария Габриел е с положителна проба за коронавирус. Това съобщи саматя тя в профила си в социалната мрежа Фейсбук. Тя се чувства добре и ще спазва предписанията за изолация, става ясно от публикацията.

 

„След първи негативен тест за COVID-19, вторият ми е позитивен. Чувствам се добре и оставам под карантина, спазвайки установените разпоредби и предписания за изолация. Пазете се и бъдете здрави!“, написа Габриел.

 

 

 

Положителният тест на Габриел идва само дни след като тя се постави под карантина заради заразен член на нейния екип.

 

Първи сигнали за нарушаване на примирието в Нагорни Карабах

Ако тази статия Ви е била полезна, последвайте ни и във Фейсбук от ТУК.

За още новини от България кликнете ТУК

Подобни статии

Back to top button