БългарияПоследни новини
Мария Габриел е с коронавирус
Българският еврокомисар Мария Габриел е с положителна проба за коронавирус. Това съобщи саматя тя в профила си в социалната мрежа Фейсбук. Тя се чувства добре и ще спазва предписанията за изолация, става ясно от публикацията.
„След първи негативен тест за COVID-19, вторият ми е позитивен. Чувствам се добре и оставам под карантина, спазвайки установените разпоредби и предписания за изолация. Пазете се и бъдете здрави!“, написа Габриел.
Положителният тест на Габриел идва само дни след като тя се постави под карантина заради заразен член на нейния екип.
Ако тази статия Ви е била полезна, последвайте ни и във Фейсбук от ТУК.
За още новини от България кликнете ТУК



