БългарияНа ФокусПоследни новини

Официално: Отложиха два мача от Първа лига заради зимната обстановка

Втори мач от неделната програма в Първа лига бе отложен. След ЦСКА 1948 – Арда същата съдба сполетя и Лудогорец – Славия. Положението в Разград е бедствено, а ситуацията на “Хюбефарм Арена” не позволява срещата да се състои.

Така по регламент двубоят трябва да бъде пренасрочен за понеделник. От друга страна обаче “орлите” имат мач в Лигата на конференциите в четвъртък срещу Спартак Търнава в Словакия.

Засега поне се очаква Черно море – Крумовград да се състои по програма. Срещата е с начален час 17.45. Петнадесет минути по-рано в София ЦСКА и Етър ще подновят двубоя от второто полувреме, след като в събота той бе прекратен при 0:0 заради лошите метеорологични условия.

Ако тази статия Ви е била полезна, последвайте ни и във Фейсбук от ТУК.

За още новини от България кликнете ТУК

Делян Пеевски: Да ме номинират за премиер – няма да избягам от отговорност и мога да се справя