Последни новиниСвят

Шофьор, намушкан 10 пъти, карал повече от час преди да отиде в болница

Белгийски шофьор на автобус бил намушкан 10 пъти с нож, предимно във врата и корема, но продължил да кара още час, преди да бъде настанен в болница в тежко състояние, съобщи прокуратурата в град Антверпен, цитирана от БТА.

 

Мъжът, който работи в компанията за обществен транспорт „Де Лейн“ в Контих, дошъл по-рано за смяната си и използвал времето да изпуши една цигара на волана при отворени врати на автобуса.

 

В този момент отвън нахлул мъж и се втурнал към него Той извадил някакъв предмет, „вероятно нож“, за да му нанесе удари, посочи в комюнике прокуратурата.

 

Нападателят избягал, а шофьорът, вероятно в състояние на шок, затворил вратите и тръгнал с автобуса по маршрута си до крайната спирка, изминавайки 15-ина километра. Водачът разбрал, че е бил намушкан, едва след като стигнал в автобусното депо. Колегите му незабавно се обадили на спешна помощ.

 

Антверпенската прокуратура е започнала разследване за опит за убийство, тъй като прободните рани на 58-годишния шофьор е можело да бъдат смъртоносни.

 

Бездомник нахлу в ресторант сготви си, хапна, дремна и си тръгна (ВИДЕО)

Ако тази статия Ви е била полезна, последвайте ни и във Фейсбук от ТУК.

За още новини от света кликнете ТУК

Подобни статии

Back to top button