На ФокусПоследни новиниСпорт

Валери Божинов и Бойко Борисов разгромиха Костенец

Бившият премиер Бойко Борисов вкара два гола за победата на ветераните на Витоша Бистрица с 3:2 като гост срещу ОФК Костенец в контрола. Лидерът на ГЕРБ първо се разписа след асистенция на Валери Божинов, след което Ангел Димитров изравни, а бившият играч на ЦСКА Светослав Петров отново поведе тима от Бистрица напред в резултата преди края на първата част.

След почивката лидерът на ГЕРБ се разписа за 3:1, когато му се отвори възможност, а кметът на Община Костенец Йордан Ангелов влезе като резерва и изпълни дузпа за 2:3.

Гостуването на Витоша Бистрица в Костенец беше емоционално посрещнато от десетки фенове. Децата от школата на домакините имаха възможност да изведат на терена двата отбора, а накрая всички се снимаха и главните действащи лица раздаваха автографи.

Ако тази статия Ви е била полезна, последвайте ни и във Фейсбук от ТУК.